Tagasi Tühjenda otsing

Thornbridge Tzara

Thornbridge õllede tootmine sai alguse 2005. aastal 10-barrel* pruulikojas, mis asus Thornbridge`i lossi aladel Derbyshire`s Kesk- Inglismaal.Eesmärk oli valmistada tradistiooniliste retseptide alusel erinevaid käsitööõllesid, samas lisades igale õllele uuema, modernsema nüansi kasutades selleks suurt valikut erinevaid humalaid ja linnaseid. Thornbridge edu saladuseks võib pidada ka innovaatilist, kirglikku ja suurepärase know-how`ga pruulijate team`i. Hiljem, peale 350 erinevat auhinda avasid nad uue 30-barrel* pruulikoja Bakewellis 2009 aastal. Seal valmistatakse õlut suuremates kogustes kasutades uusimat tehnoloogiat, samas kui vanas pruulikojas tegeletakse rohkem eksperimenteerimise ja õllede pikaajalise tünnis laagerdamisega. Thornbridge õlledel on kujutatud „Flora`t“, keda peeti Rooma mütoloogia järgi lillede ja looduse jumalannaks. Tema kuju on Thornbridge lossis ka täiesti olemas.Thornbridge õllesid ei pastoriseerita ega filtreerita- õlled arenevad pudelis edasi.

Thornbridge Tzara 4,8%

•Tzara`t võib pidada hübriidõlleks: fermenteeritud kui ale-tüüpi õlut kuid küpsenud kui lager-tüüpi õlu. Soojemad temperatuurid annavad õllele puuviljase maitse ning madalatel temperatuuridel laagerdumine karguse ja värskuse.

•Võitnud maailma parima Kölsch**-tüüpi õlle tiitli

•Humalad: Hallertau Tradition

•Linnased: Pilsner, Carapils, Wheat

•Ratebeer: 64

Värvus: kahvatu kuldne

Aroom: linnaseliselt magus-hapukas, veidi tsitrust, muru ja mett

Maitse: karge, tunda on sidruni koort, leiba, veidi vaniljet, meenutab lager-õlut, väga puhas maitse

Sobivus toiduga: salatid, kanaroad, kala, sushi

Serveerimistemperatuur: 6°C

*- 1 USA barrel = 119,24 liitrit

** Kölsch- 13 -21 °C  juures kääritatud ning seejärel jahedatel temperatuuridel laagerdunud algselt Saksa päritoluga hele õlu

Servaali toote number:
Tootegrupp:
Õlled, Inglise ale-tüüpi õlu
Riik/regioon:
Suurbritannia
Pakendi tüüp:
0,33 pudel
Pakendi suurus:
12pdl/prk
EAN kood:
Alkoholi protsent:
4.8
Tootja:
THORNBRIDGE HALL COUNTRY HOUSE BREWING CO LIMITED

Viide brändi/tootja kodulehele: http://www.thornbridgebrewery.co.uk/

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist!