Tagasi Tühjenda otsing

Langley’s Old Tom Gin

Valmistamise eripära:Destilleerimisel kasutatakse „Copper Pot Still“ ehk vasest valmistatud katlaid.
Koostisosade matseratsioon e. leotamine baaspiirituses, ennem redestilleerimist kestab kuni 24 tundi. Langley’s Gin’i tootmisel teostatakse ühekordne redestillatsioon, millest kasutatakse ära vaid parim osa- see mis sisaldab enim aroomi- ja maitseühendeid.
Iseloomustus:Värvus: kirgas, valge.
Aroom: intensiivne, lopsakas, kus on tunda kadakamarju, kreemist apelsini, madariini, sidrunit, apteegitilli, koriandrit ja vürtsikaid noote.
Maitse: lopsakas, intensiivne, kus on tunda kadakamarju, apelsini, mandariini, keskmaitses domineerivad delikaatsed magusad ning tsitruselised noodid, järelmaitse on pikk ja elegantne kus on tunda kadakamarju, apteegitilli ning vürtsikaid noote.
Sobivaim kontekst:


Old Tom Gin’i koostisoasade retsept pärineb 1891.a. viktoriaanlikust ajastust, siis soovitame seda toodet kasutada klassikaliste kokteilide valmistamisel: Dry Martini, Gin Gimlet, Negroni, Gin & Tonic, Bronx, Gin Fizz, Tom Collins jne. Kuna Old Tom Gin’i alkoholisisaldus on üle keskmise- 47% siis sobib see toode ideaalselt veel väga paljude kokteilide koostisosaks.
Servaali toote number:
Tootegrupp:
Kange alkohol
Riik/regioon:
Suurbritannia
Pakendi tüüp:
0,7 l pudel
Pakendi suurus:
EAN kood:
Alkoholi protsent:
47
Tootja:
Charter Brands

Viide brändi/tootja kodulehele: http://langleysgin.com/

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist!